Teknoloji

Mart sonunda çıkacak PC oyunları #2

 
Bu liste, Mart ayı sonunda çıkacak PC oyunlarının devamı niteliğindedir. İşte çıkacak diğer oyunlar:
 
– Ölüm Yolları: Turnuva (28 Mart: strateji, sıra tabanlı, yarış)
 
 
The Knights of Unity tarafından geliştirilen ve The Knights of Unity, Surefire.Games tarafından yayınlanan strateji, sıra tabanlı, yarış oyunu Death Roads: Tournament, 28 Mart’ta yayınlanmaya hazırlanıyor. roguelike tarzı yarış oyunu. Oyunda bir yarışta ilerlerken ve mücadele ederken rakibimizi istediğimiz gibi yenebiliyor ve elimizdeki çeşitli silahları kullanabiliyoruz. İstersek arkadan rakibe yaklaşıp tarama silahları ile tarayıp tekerlekleri havaya uçurabildiğimiz gibi rakibin aracını da imha edebiliyoruz bir yandan da çeşitli kartlar seçip oyuna farklı bir mekanik getirebiliyoruz ve bu formda rakipleri yenebiliriz.
Sıra tabanlı atılım sistemini yarış içeriğiyle harmanlayan bu oyunda güverte inşa etme mekaniği de bulunuyor. Oyunda farklı desteler oluşturabileceğimiz, bu kartları kendi bünyemizde dahil edebileceğimiz ve etrafta keşifler yaparak yeni kartlar bulabileceğimiz türden kartlar bulunuyor. Bu kartların her biri farklı özelliklere ve farklı yeteneklere sahiptir. Yarış sırasında rakipleri yenmek için kartları kullanabiliriz. Yarışları tamamlamak için bu güverteleri inşa etmeye başlıyoruz. Oyuna en uygun desteyi oluşturmaya çalışıyoruz ve her deste farklı.
 
 
Bu yapımda her oyuncu farklı desteler oluşturabilecek ve oyun içinde farklı bir deneyim kazanabilecek. Oyunda farklı türde kartlar ve bu kartların keşfedilmesi bekleniyor. Oyunda bu kartlar ile büyük yarışlara girebiliyorsunuz ve bu etkinliklerle çeşitli yarışlarda öne çıkmaya çalışıyoruz. Kazandığımız her yarışta çeşitli araç parçaları toplayabilir, ödüller kazanabilir ve araçlarımızı modifiye edebiliriz. Modifiye ettiğimiz araçlarla birlikte rakiplerle daha etkili ve daha iyi bir formda rekabet edebiliyor ve yarışlarda birinci olabiliyoruz.
Her yarışta farklı deneyimler ve tuzaklar bizleri bekliyor olacak. Örneğin bir yarışta rakip araç bize karşı çeşitli tuzaklar ve kartlar kullanabilir, bu yüzden bu tuzaklara ve kart kırmalara karşı hazırlıklı olmamız gerekiyor. Bir yarışta tüm kontrolü ele alıyoruz ve çeşitli kartlar kullanarak rakipleri yenmeye çalışıyoruz. Oyunun bu kısımlarında farklı yarış tecrübeleri ve farklı kartlar ile çeşitli rakipleri yenme deneyimi kazanabiliyoruz.
 
 
Oyunda yarışırken farklı desteler oluşturabiliyoruz ve bu da oluşturduğumuz desteler ile birlikte challengelara daha fazla aksiyon getirebiliyor. Örneğin bir kart ile rakibin yüzünü kesip yavaşlatabiliriz. Diğer kartlar ile rakibin atılımlarını engelleyebilir ve yarışta birinci olmaya çalışabiliriz. Oyunda destelerin yanı sıra şoförümüzü, aracımızı ve silahlarımızı değiştirip modifiye edebileceğimiz mekanikler de bulunuyor. Bu mekanikler sayesinde istediğimiz silah, sürücü ve aracı seçip aracımıza bağlayabiliyoruz.
Oyun içerisinde modifiye edeceğimiz parçaların ortasında motorlar, tekerlekler, kaportalar, renkler ve dahası bizleri bekliyor olacak. Aracın her bir modülüne dokunabildiğimiz bu oyunda segmentleri değiştirebileceğimiz bir yapı karşımıza çıkıyor. Bu oyunda en akıcı motoru ve en uygun gövde tasarımını seçmeye özen gösteriyoruz ve çeşitli modifikasyonlarla farklı araçlar elde edebiliyoruz. Kısacası, sürücüden araç segmentlerine kadar oyunun her bölümünü değiştirebileceğimiz bir yapıyla karşı karşıyayız diyebilirim. Değiştirdiğimiz her segment oyundaki yarış deneyimini etkiliyor.
 
 
Bu haydut benzeri yarış oyununda her yarış bize farklı bir deneyim getiriyor. Oyunun içine atıldığımız bu yarı mücadelede farklı rakiplerle karşılaşıyoruz ve bu rakiplerin her biri farklı destelere ve farklı kartlara sahip. Farklı desteler ve kartlar oluşturarak bu rakiplere karşı durmaya çalışıyoruz ve onları yenmeye başlıyoruz. Rakiplerimize karşı atılımlarımızı asla kaçırmayız. Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda sıra tabanlı bir strateji unsuru var, bu unsur ile birlikte rakiplerimizden biri ve oyunda atılım yapıyoruz ve en iyimiz hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda rogue benzeri bir yapı olduğu için bir yarışta başarısız olup rakiplerin bizi yenmesini seyredebiliyoruz. Dolayısıyla bu dengeyi iyi tutmamız ve stratejimizi bu doğrultuda değerlendirmemiz gerekiyor.
 
 
Oyunda yapacağımız ataklar çok değerli. Örneğin bir yarışta birden fazla araç olabilir. Bu araçlarla saldırmak için önce rakip sürücüyü sonra da arabasını seçebiliyoruz. Bu şekilde önce bir saldırı yapıyoruz ve bu saldırının geri kalanını kesintiye uğratmamaya çalışıyoruz. Öte yandan oyun içerisinde çeşitli kartlar oluşturabiliyoruz ve bu kartlar ile birlikte farklı saldırılar ve ataklar yapabiliyoruz. Öte yandan oyunda bir sponsor seçebiliyoruz ve bu sponsorun bize sağladığı avantajlarla çeşitli iyileştirmeler ve yükseltmeler yapabiliyoruz. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden daha hızlı ve etkin bir şekilde devam edebilmek için bu sponsorla birlikte çeşitli modüller alarak kendimizi güçlendiriyoruz. Sponsorluklar konusunda çok dikkatli olmamız gerekiyor, oyunda seçtiğiniz bir sponsoru ileride değiştiremiyoruz. Bu nedenle bu sponsoru yeterince belirlemeli ve stratejimizi yeterince belirlemeliyiz.
 
 
Oyundaki her kartın farklı bir özelliği olduğundan bahsetmiştim. Bu kartlar sadece baskın ve saldırı için değil, yarış esnasında yer değiştirmek için de kullanılabiliyor. Yani bu kartları oyun içinde rakibin sağına soluna ya da yukarısına çıkmak için kullanabiliriz. Oyunda bu kartlar ile kendi atak ve stratejimizi kafamızda belirliyoruz ve bunu piste yansıtabiliyoruz. Bu nedenle oyun içerisinde rekabet ederken aynı zamanda taktik düşünmeye ve strateji unsurlarını ön plana çıkarmaya çalışıyoruz.
Oyunun bazı bölümleri otomatik olarak gerçekleştirilmediği için onlara saldırmamız gerekiyor. Oyunda yine yarışırken vitesi kendimiz değiştirmeliyiz yani aracın vitesi mutlaka otomatik olarak değişmiyor. Bu nedenle ellerimizle saldırmak zorundayız. Oyunda yarış esnasında farklı durumlarla karşılaşabiliyoruz. Örneğin rakibin atılımları ile aracımız hatasız sallanıp etrafa savrulabiliyor. Bu nedenle, bu konudaki vitesleri artırmak veya azaltmak için bir araya getirmek – tamamen bize bağlıdır. Oyunda önemli kırılma anları var ve kırılma anlarında gerçekten çok güzel – stratejik düşünmemiz ve bunu eyleme geçirmemiz gerekiyor.
 
 
Oyunda yukarıda da belirttiğim gibi kesimleri toplayabiliyor ve kesimlerle birlikte aracımızı modifiye edip yükseltebiliyoruz. Rakipleri tekrar yendiğimiz sürece çeşitli araç segmentlerini toplayabilir ve onlardan kart alabiliriz. Bunlar tüm gezimizi etkileyen en önemli unsurlardan biri. Ne kadar çok kesim toplarsak ve ne kadar çok kart türü alırsak, yarışlarda o kadar çok strateji uygulayabilir ve rakipleri o kadar kolay yenebiliriz. Farklı kombinasyonlara sahip kart türlerinin yer aldığı bu oyunda en uygun desteyi oluşturabiliyor ve bu yarış etkinliklerinde rakipleri alt etmeye çalışabiliyoruz.
 
 
Farklı yapısıyla karşımıza çıkacak olan bu rogue benzeri yarış oyunu 28 Mart’ta biz oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda geniş bir yarış deneyimi bizleri bekliyor. Üstten görüş kamerası bakış açısına sahip olan bu yapımda farklı yarış deneyimleri bizlere sunuluyor. Oyun şu anda Steam sayfasında. Dilerseniz oyunu istek listenize ekleyebilir ve çıktığı gün bildirim alabilirsiniz. Bu şekil oyunlarını seviyorsanız bu yazımıza da göz atabilirsiniz.
 
– Ravenbound (30 Mart: aksiyon, keşif, haydut benzeri)
 
 
Systemic Reaction tarafından geliştirilen ve ekip tarafından yayınlanan aksiyon, keşif, rogue benzeri bir oyun olan Ravenbound, 30 Mart’ta geliyor. Farklı atmosferlere ve görünüşlere sahip bu oyunda her türlü düşmanla karşılaşacağız, onlara karşı çıkmaya başlayacağız ve ayrılacağız. kendimizi bu aksiyon dolu dünyaya. Açık bir dünyanın sunulduğu bu oyunda istediğimiz yerde ilerleyip çeşitli düşmanları yenebileceğiz. Yendiğimiz düşmanlarla birlikte yeni yeni bölgelere ilerleyebileceğiz ve bu sayede farklı deneyimler kazanabileceğiz. Oyunda farklı dövüş mekanikleri ve vuruş hissi olacak. Bu mekanikler sayesinde çeşitli düşman türlerini yenebileceğiz ve onlardan çeşitli ganimetler elde edebileceğiz.
Oyunda sıradan insan düşmanlarından farklı şekillerde yaratıklara kadar çeşitli düşman türleri bulunuyor. Onları yenmek için düşmanların saldırı tarzlarını öğrenip onlara saldırmaya başlıyoruz. Oyunda kendimizi savunabileceğimiz ve karşı faul yapabileceğimiz bir dövüş mekaniği var. Onun atılımı karşısında kendimizi savunduktan sonra karşı saldırıya geçebiliriz.
 
 
Çeşitli stratejiler uygulayabildiğimiz ve düşmanlara farklı şekillerde yaklaşabildiğimiz bu oyunda birçok el becerisi ve silah çeşidini bulabiliyoruz. Oyunda bu becerileri farklı düşman türlerine karşı kullanabilir ve onları yenmek için saldırılar yapabiliriz. Oyunda kılıçtan baltaya, kalkandan zırha kadar çeşitli eşyalar bulunuyor. Esasen, bu şekil öğeleri bu oyunlarda bulunabilir ve keşfedilebilir.
Oyunda her türlü düşmanla karşılaşıyoruz ve kendimizi farklı atmosferlere sahip bölgelerde bulabiliyoruz. Tehlikeli bir dünyanın bizlere sunulduğu bu açık dünyada ruhlardan insanlara, ağaç yaratıklardan ölü bedenlere kadar pek çok türde düşman bizleri bekliyor olacak. Her tür düşman ve küme, farklı özelliklere ve farklı yeteneklere sahiptir. Onlara karşı bir atılım yapabilmek için önce onların saldırı düzenlerini öğrenmeye çalışırız ve ona göre atak yaparız.
 
 
Hızlı aksiyon ve dövüş unsurlarının yer aldığı bu oyunda sürekli olarak düşmanlar ve düşman kümeleri ile karşılaşıyoruz ve onları yenmek için çeşitli saldırılar yapabiliyoruz. Klasik bir hack’n slash deneyimi sunmayı amaçlayan bu oyunda her zaman kalıcı silahımızı fırlatabiliyoruz ve savurduğumuz her kılıç bir düşmanın karşısına çıkabiliyor. Oyunda düşmanları yenip tekrar çevreyi keşfettikçe çeşitli yetenekler kazanıp yetenekler geliştirebiliyor ve kendimizi daha da güçlendirebiliyoruz. Hem karakterimizi hem de becerilerimizi güçlendirebileceğimiz bu oyunda açık dünyaya atılıyoruz ve bu açık dünyayı tehlikelerden ve düşmanlardan temizlemeye çalışıyoruz.
 
 
İskandinav kültüründen ilham alan bu oyunda tehlikeli bir dünya bizi bekliyor olacak. Fantastik canavarlardan ölümcül yaratıklara kadar pek çok tehlike bizi bekliyor. Oyunda ormanlardan terk edilmiş köylere, dağlık bölgelerdeki karlı alanlara kadar pek çok farklı bölüm bizleri bekliyor. Açık dünyayı istediğimiz gibi keşfedebilir, oradaki tehlikeleri ortadan kaldırabilir ve onlarla savaşabiliriz. Troller, büyücüler, ölümsüzler ve dahası bu oyunda bizleri bekliyor olacak.
 
 
Normal düşmanlardan işveren savaşlarına kadar pek çok deneyim bu oyunda bizleri bekliyor olacak. Elbette bu oyunda işveren savaşları, sıradan düşmanlara karşı vereceğimiz savaşlardan daha güçlü ve sorunlu olacak. İşveren savaşları, hepinizin bildiği gibi, devasa bir yaratıkla savaştığımız bölümlere dayanıyor. Bu bölümlerde oyuncular ellerinden geleni ardına koymaz ve reflekslerine güvenmeye başlar. Burada karakterimizi ve yaratıcılığımızı ne kadar geliştirirsek işveren savaşlarını o kadar kolay atlatabiliriz.
Kısacası oyunda büyük bir açık dünya bizleri bekliyor. Bu açık dünyada çeşitli bölgelere ilerleyip dinamik sezon geçişlerine tanık olabiliyoruz. Oyunda farklı düşman türleri bulunuyor ve bu tür düşmanlar farklı bölgelerde karşımıza çıkıyor. Oyunda hem karakterimizi hem de becerilerimizi geliştirebiliyoruz ve etrafta çeşitli silah türleri bulup düşmanlara karşı kullanabiliyoruz.
 
 
Oyunda arka planda bir hikaye var ve bu hikaye kapsamında çeşitli görevleri yerine getirebiliyoruz. Bu tarz yapımları seviyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve 30 Mart’ta piyasaya çıktığında oyunu deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. çıktığı gün. Oyun şu anda Steam’de aktif. Bu nedenle oyunu istek listenize ekleyebilir ve oyunun çıktığı gün haberdar olabilirsiniz.
 
– Saga of Sins (30 Mart: aksiyon, rol yapma, ortaçağ teması)
 
 
Bonus Level Entertainment tarafından geliştirilen ve Just For Games tarafından yayınlanan bir ortaçağ aksiyon rol yapma oyunu Saga of Sins, 30 Mart’ta geliyor. Çeşitli platform ve bulmaca öğelerini içeren bu oyunda, düşmanlar her zaman üzerimize gelecek ve biz kendi yaratıcılığımız ve yeteneklerimizle bu düşmanların üstesinden gelmeye çalışacağız. Aksiyon ve maceranın platform öğeleriyle harmanlandığı bu oyunda, arka planda orta çağ temasına uygun karakterler ve renkler bizlere sunuluyor. Kötü yaratıklar, oyundaki iblisler. işveren savaşları ve dahası bizleri bekliyor.
Oyunda bir karakter bizi kontrol ediyor ve bu karakter farklı kişiliklere sahip. Oyunda bu kişiliklerden faydalanarak düşmanlara karşı daha etkili bir şekilde savaşabiliyoruz. Oyunda uluyan bir kurt adamdan sevimsiz yaratıklara dönüşebiliyor ve dönüşebileceğimiz toplam dört karakter tipimiz var. Bu dört karakter tipi ile düşmanlara karşı koyabiliyor ve onlara karşı farklı marifetler kullanabiliyoruz. Dört farklı karakter türünün her birinin kendine özgü becerileri, temaları ve görünümleri vardır. Bu oyunda onların zekasından yararlanmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.
 
 
Oyunda bir orta çağ kalesinin içinde hareket ediyoruz ve bu bölgeleri keşfetmeye çalışıyoruz. Oyun boyunca her zaman ilerleyebilir ve çeşitli tuzaklarla karşılaşabiliriz. Bu nedenle, düşmanlarla savaşmanın yanı sıra, çeşitli platform zorluklarıyla da başa çıkabiliriz. Oyunda tekrar tırmanabileceğimiz sarmaşıklar, uzun atlama yapabileceğimiz boşluklar ve dahası bizleri bekliyor olacak. Oyundaki bu zorlukların üstesinden gelebilmek için reflekslerimizi kullanmak gerekecektir.
Saga of Sins’te farklı kötü yaratıklara dönüşerek burada günahlarla savaşmaya çalışacağız. Oyunda olağan düşmanların yanı sıra işveren savaşları da olacak. Bu işveren savaşları, bize normal düşmanlardan daha yoğun ve hızlı bir savaş deneyimi sunacak. Oyundaki işverenlerin her biri farklı becerilere ve özelliklere sahip olacak. Bu raid stillerini ezberlemeniz gerekecek. İlk etapta saldırı stillerini ezberledikten sonra bunları daha kolay geçebileceğiz. Her işverenin saldırısını ezberledikten ve saldırılarından kaçındıktan sonra, karşı saldırıya geçebileceğiz ve onları kolayca yenebileceğiz.
 
 
Aksiyon ve macera unsurlarının platform meydan okumaları ile harmanlandığı bu oyunda farklı kişilikleri karşımıza alıp bu kişiliklerin özelliklerinden ve becerilerinden faydalanabileceğiz. Ortaçağ temasının sunulduğu bu oyunda her zaman ilerleyebileceğiz ve çevrenin yok edilmesine tanık olacağız. Oyunda vebadan etkilenen bir köyü kurtarmak için yola çıkacak ve buraya gelen iblisleri yenmeye çalışacağız. Büyük günahlarla baş edebileceğiniz bu oyunda farklı iblisler ve yaratıklarla karşılaşacağız. Onları yenmek için elimizden geleni yapacağız.
Saga of Sins’te yeniden karşımıza çıkan bu dünyada birçok yere gidebilecek, farklı karakterlerle tartışabilecek ve bu karakterlerle birlikte etkileşime geçebileceğiz. Arka planda bize bir hikayenin anlatıldığı bu aksiyon macerada, hikayeyi öğrenirken karşımıza çıkan düşmanları yenmeye çalışacağız. Oyunda farklı yetenekler kullanabilecek, düşmanları toplu halde katledebilecek ve çeşitli özelliklerimizi bir yaratığa karşı ya da istersek toplu kümelere karşı kullanabileceğiz. Oyunda hızlı bir şekilde hareket etmek ve bir yerden başka bir yere uçmak için atılma özelliğimizi kullanabileceğiz, uzaktan yaratıklara büyü yapıp bu büyülerle onları yenebileceğiz. Oyunda çok çeşitli özellikler ve yaratıcılık olacak.
 
 
Saga of Sins’te becerilerimizi geliştirebileceğiz ve yükseltebileceğiz. Karakteri ne kadar geliştirip yükseltirsek o kadar güçlü olacağız ve oyunda o kadar etkili olacağız. Oyunda yeteneklerimizle birlikte iblisleri alt etmeye ve onlardan gelen avantajlarla birlikte onları kendi karakterimize yükseltmeye çalışacağız. Bunların dışında oyunda etraftan toplayabileceğim çeşitli sandıklar ve kasalar da olacak. Bunlarla birlikte çeşitli avantajlar elde edilecek ve kendi yaratıcılığımızı geliştirebileceğiz. Bu gelişmeler aynı zamanda yolumuza daha emin adımlarla yürümemize de yardımcı olacaktır.
Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda dört farklı karakter tipi olacak. Bu tiplemelerin ortasında istediğimiz zaman hızlıca geçiş yapabileceğiz. Bu türlerin her biri farklı özelliklere sahip olacak ve bunları düşmanlara karşı kullanabiliyoruz. Her bölgede farklı karakterlerle istediğimiz gibi oynayabileceğiz ve en uygun olduğuna karar verdiğimiz karakterle ilerlemeye başlayacağız.
 
 
Oyundaki karakterler ortada bir kurt adam olacak. Kurtadam ile çeşitli sırları ortaya çıkarmak ve çıkardığı ses frekansı ile çevredeki camları kırmak için onu etrafta bulabileceğiz. Bu durumda, özel becerileri kullanabiliriz. Öte yandan Gargoyle karakteri ile önümüzü açmak ve düşmanları ortadan kaldırmak için ilerleyebileceğiz. Oyunda bu karakterle ilerlersek ağzımızdan ateş edip önümüze çıkan düşmanları eritip ortadan kaldırabileceğiz.
Oyunda üçüncü bir karakter tipi olan Griffin ile oynamaya çalışırsak, onunla zirveye tırmanabileceğiz, çeşitli sırları keşfedebileceğiz ve düşmanları yenmek için duvarlara tırmanabileceğiz. Son olarak girebileceğimiz karakter tipinin ortasında iblis görünümüne sahip bir yaratık yer alacak. Ancak oyunda onu ehlileştirmek ve ustalaşmak için mutlaka çaba sarf edeceğiz. Bu dört karakter tipine biraz daha dikkat etmemiz gerekecek.
 
 
Kısaca özetlemek gerekirse: Oyunda dört farklı karakter tipi olacak. Bu karakter türlerinin her birinin kendi özellikleri ve ustalıkları olacaktır. Bunların arasında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğiz hatta aksiyonda bile karakter tipini değiştirip bu karakterlerin özelliklerinden faydalanabileceğiz.
Oyunda orta çağ teması bizlere sunulacak ve aksiyon rol oynamanın yanı sıra platform mücadeleleri de bizlere aktarılacak. Oyunda çeşitli platform zorluklarını aşmak ve karşıma çıkan düşmanları alt etmek tamamen bizim işimiz olacak. Oyunda çeşitli işveren savaşları olacak ve işveren savaşlarının üstesinden gelmek için çeşitli beceriler gösterebileceğiz. Oyundaki asıl amacımız bu yerdeki iblisleri ortadan kaldırmak, bu salgına bir son vermek ve köyü bu günahlardan arındırmak olacaktır.
 
 
Tek oyunculu bir yapı sergileyecek olan bu oyun farklı bölgelere ilerleyecek ve bu farklı bölgeler çeşitli zorluklar yaşayacak. Her bölgede farklı işveren zorlukları, üstesinden gelmemiz gereken kısımlar ve daha fazlasıyla karşılaşacağız. Bu bölgelerde ilerleyebilmek için öncelikle karakterimizin becerilerinden faydalanabilecek ve reflekslerimizi kullanabileceksiniz.
 
 
Eğer siz de yandan bakıldığında bu tür hikaye odaklı ve aksiyon-platform oyunlarını seviyorsanız bu yapımıza bir şans verebilirsiniz. Oyun, 30 Mart’ta biz oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun Steam sayfası şu an açık ve demo versiyonu da bizlerin kullanımına açıldı. Dilerseniz bu demo versiyonu indirebilir ve oyunun bir kısmını oynayabilirsiniz. Bu demo versiyonu sayesinde oyunu alıp almamaya da karar verebilirsiniz. Bunun dışında oyunu oynamaya karar verdiyseniz oyunu istek listenize ekleyebilir ve oyundan çıkarken bildirim alabilir ve bu konuda bilgilendirilebilirsiniz.
– Tarama (30 Mart: Balık tutma, rol yapma, keşif, macera)
 
 
Black Salt Games tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan balık tutma, rol yapma, keşif, macera oyunu Dredge, 30 Mart’ta çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bir yanda karanlık bir atmosfer ve dinamik hava geçişleri sunan bu oyunda diğer yandan balık tutmaya ve balık tutarken çeşitli sırları ortaya çıkarmaya çalışacağız. Tek kişilik balık avı macera oyununda yakaladığımız balıklarla birlikte hem kendimizi geliştirip hem de becerilerimizi artırabileceğiz. Bu balıkları yakalayıp çeşitli yerlerde satabileceğiz ve kazandığımız paralarla hem teknemizi hem de birçok eşyamızı iyileştirebileceğiz. Oyunda geliştirdiğimiz teknemiz ile daha uzaklara gidebilecek ve buraları tamamen keşfedebileceğiz.
 
 
Bu keşif odaklı macera rol yapma oyununda farklı bölgelere ilerleyip bu bölgelerin çeşitli sırlarını ortaya çıkarabileceğiz. Sırları ifşa ederek yeni öğelerin kilidini açabileceğiz ve yeni bölgeleri keşfedebileceğiz. Her bölgenin kendi teması ve özellikleri olacaktır. Bunların ortasında yine tehlikelerle dolu çeşitli bölümler olacak ve bunlara karşı çok dikkatli olmamız gerekecek.
Oyunda farklı bölgelere ilerleyebileceğiz ve bu bölgelerde çeşitli tehlikeler yaşanacak. Bu tehlikelerin üstesinden gelebilmek için etrafı çok güzel bir şekilde taramamız gerekecek. Balıkçı teknesi kullandığımız bu oyunda balık tutarak geçimimizi sağlamaya çalışacağız ve bu balıkları satarak geçimimizi sağlayabileceğiz. Geliştirici ekibe göre hem geçimimizi sağlayabileceğimiz hem de teknemizi geliştirebileceğimiz bu yapımda yüzden fazla deniz canlısı olacak. Deniz canlılarını kendi cihazımızla tarayıp özelliklerini ortaya çıkarabileceğiz.
 
 
Yukarıda da belirttiğim gibi, taramada birçok farklı bölge olacak. Bu bölgeleri ziyaret edip keşfedebileceğiz. Oyunda keşfedebileceğimiz bu bölgelerin ortasında farklı temalar olacak ve bu bölgeler içerisinde farklı şekilde etkileşim kurabileceğimiz karakterler olacak ve onlarla çeşitli sırları ortaya çıkarabileceğiz.
Amacımızın keşfetmek olduğu bu balık avı rol yapma oyununda bir yandan teknemiz ile uzak diyarlara yelken açmaya çalışırken bir yandan da bu teknenin kaptanı olarak yolumuza devam edeceğiz. . Oyunda sahip olduğumuz cihaz ile çeşitli canlıların tarihini öğreneceğiz ve bu bölgelerin dini olup olmadığını görebileceğiz. Oyunda her bölgenin farklı bir geçmiş hikayesi olacak ve bu hikayeleri ortaya çıkarmak için çevreyi keşfetmemiz gerekecek. Bundan dolayı oyundaki asıl amacımız aslında çevreyi keşfetmek olacak.
 
 
Karanlık temalardan sisli adalara kadar pek çok farklı bölüme ilerleyebileceğimiz bu oyunda akıntılara kapılmamak için kendimizi izlemeye çalışacağız. Oyunda farklı bölgelerdeki yerel halkla bir arada etkileşim kurabilecek, teknemize binip dolaşabileceğiz ve yakaladığımız deniz hayvanlarını etkileşimde bulunduğumuz yerlilere satıp kendimizi geliştirebileceğiz. Bu oyunda asıl amaç, teknemizi geliştirmek olacak, böylece daha iyi ekipman bulabilir ve hatasız daha uzağa gidebiliriz. Güçlü ekipmanlarla birlikte yol boyunca çeşitli avantajlar ve faydalar elde edebileceğiz. Bunlar sayesinde daha fazla sırrı açığa çıkarabileceğiz. Bu nedenle çevreyi keşfetmek, çeşitli yerler hakkında hikayeler öğrenmek, çeşitli eşyaları satıp elde etmek bu oyunda çok değerli olacaktır.
 
 
Çeşitli sırları çözebileceğimiz bu yapımda denizin derinliklerini tarayabileceğiz ve tarama yaparken farklı deniz canlılarıyla karşılaşabileceğiz. Bu deniz canlılarının her birinin farklı özellikleri ve farklı görünümleri olacaktır. Araştırdığımız bu canlılar ile birlikte kendi hazinemizi geliştirebileceğiz ve onlar hakkında çeşitli bilgiler elde edebileceğiz. Oyunda yeni yeteneklere sahip olabileceğiz ve teknemizi geliştirebileceğiz. Bunun için çevreyi keşfetmemiz ve yeni alanlara girişimde bulunmamız gerekecek. Bu nedenle her bölgenin, her sahilin kendi hikayesi olacak ve bunları ortaya çıkarmak bizim işimiz olacak.
 
 
Oyunda araştırdığımız yaratıkların kendi nadirlik seviyeleri olacak. Örneğin seçkin yaratıklardan efsanevi yaratıklara kadar pek çok farklı ilaç türü bizleri bekliyor olacak. Tabii ki, en yüksek ve en belalı ruhları araştırmak bize daha iyi ekipman ve eşyalar verecektir. Bunlarla kendimizi daha iyi ekipmanlarla donatabileceğiz, teknemizi daha iyi geliştirebileceğiz ve böylece daha uzak yerlere gidebileceğiz.
Farklı görevleri tamamlayıp çeşitli yerlerden temin edebileceğimiz oyunda çeşitli karakterler ile etkileşime geçeceğiz ve çizgi film tarzı grafik tarzı ile oyunda yerimizi alacağız. İlginç grafikler ve karakterler ile çıkacağımız bu macerada, oyunda ilerlediğimiz her bölgede farklı gün batımları, temalar ve dahası bizlere sunulacak. Oyunda teknemiz ile birlikte her zaman ilerleyebileceğiz ve yeni bölgeler keşfedebileceğiz.
 
 
Her bölgeye ilerledikçe farklı keşifler yapabileceğiz ve bu yerlerin sırlarını ortaya çıkarabileceğiz. Hazine arayabileceğimiz bu oyunda bir balıkçı olarak yer alacağız ama bir Define Avcısı olarak geri döneceğiz. Bu nedenle, bölgeyi iyice aramaya çalışacağız ve o sırada ekipmandan nadide canlılara kadar pek çok öğeyi elde edebileceğiz.
Hayatta kalabilmek için balık tutmaya çalıştığımız bu oyunda, yerel halkla her zaman etkileşim kurabileceğiz ve daha şiddetli bölgelere ilerlemek için satış yapabileceğiz. Satış yaparak çeşitli oyun içi jetonlar kazanabileceğiz ve kazandığımız paralar ile teknemizi geliştirebileceğiz. Teknemizi geliştirmek aslında oyundaki asıl amacımız olacak. Çünkü teknemizi ne kadar geliştirirsek güçlü ve tehlikeli bölgelere o kadar ilerleyebileceğiz. Bunun bizi daha gizemli yerlere götüreceğini söyleyebilirim.
 
 
Gün batımından karanlık alanlara kadar pek çok parça ve manzara taramada bizleri bekliyor olacak. Hem sanat tarzıyla hem de içeriğiyle dikkatleri üzerine çekmeye çalışan bu oyunda bir balıkçı teknesine atlayıp yolumuza çıkacağız. Oyunda bilinmeyene karşı mücadele edebileceğiz ve zorluklara karşı kendi yeteneklerimizi kullanabileceğiz. Bizlere farklı bir yapı sunmayı hedefleyen bu oyun 30 Mart’ta biz ooyunu sevenlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Bu tek oyunculu macera oyununda toplam 11 dil üssü olacak. Steam başarımları da oyuna dahil edilecek. Bu üretim bize çizgi şeklindeki grafikler ve rol yapma öğeleri sunacak. Oyunda bir teknemiz olacak ve bu tekne ile farklı kıyılara, bölgelere ve uzak diyarlara gidebileceğiz. Her alem ve bölgenin farklı görünümleri ve temaları olacaktır. Öte yandan oyunda sis oluşumuna da dikkat etmemiz gerekecek. Etrafta çok fazla sis olursa yolumuzu kaybedebiliriz ve bu duruma çok dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunda farklı canlıları araştırıp çevreyi keşfedebileceğiz. Çevreyi keşfettikçe yeni canlı türleri ile karşılaşma ve araştırma yapma imkanı bulacağız. Araştırdığımız her canlı türü ile birlikte çeşitli eşyalar elde edebileceğiz ve bunlarla birlikte kendimizi ve teknemizi geliştirebileceğiz.
 
 
Oyunda başlıca geçim kaynağımız balık tutmak olacak. Balık avlayarak çeşitli balıklar elde edip yöre halkına satabileceğiz. Sattıkça daha uygun eşyalar alabileceğiz ve bu eşyalarla birlikte dayanıklılığımız artacaktır. Oyunda bulabileceğimiz bu ekipmanlar sayesinde daha uzak diyarlara gidebilecek ve birçok sırrı açığa çıkarabileceğiz.
 
 
Pek çok farklı oyun türünü bünyesinde barındıran ve harmanlayan bu oyuna servet verebilirsiniz. Bu tarz yapımları seviyorsanız Steam’de iki saat boyunca oyunu deneyimleyebilir, beğenmezseniz oyunu tekrar iade edebilirsiniz.
 
– 9 Years of Shadows (27 Mart: aksiyon, macera, platform oyunu)
 
 
Halberd Studios tarafından geliştirilen ve Freedom Games tarafından yayınlanan yandan görüşlü aksiyon, macera, platform oyunu 9 Years of Shadows, 27 Mart’ta geliyor. Farklı platform zorluklarını içeren bu aksiyon macera oyununda, Daha önce de karşılaştığımız bir tema olan arka renkler. Oyunda siyah beyaz kısımlardan renkli kısımlara kadar birçok yerde ilerleyebileceğiz ve karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışacağız. Düşmanları yenerken elimizdeki uzun asayı kullanabileceğiz ve bununla birlikte düşmanları sağdan sola vurarak hızlı bir formda yenmeye başlayacağız.
Birbirinden farklı bölümlerin yer alacağı bu oyunda farklı tipte düşmanlar yer alacak. Bu düşman türlerini yenmek için uzun kadromuzu ve çeşitli becerilerimizi kullanabilirsiniz. Geliştirici ekibe göre bu parçalar el yapımı bir formda karşımıza çıkacak ve oyuncunun isteyeceği zevkin parçaları olarak bizlere sunulacak. Oyunda arka planda bize bir hikaye anlatılacak ve bu hikaye kapsamında çeşitli bölümlere geçmeye çalışacağız ve karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye başlayacağız.
 
 
Siyah beyaz görüntülerden renkli görüntülere geçişleri göreceğimiz bu dünyada, arka planda bize dramatik bir hikaye anlatılacak ve biz de bu dramatik hikayede memnun bir şekilde kendi yolumuzu çizmeye başlayacağız. Dünya neşesinin kaybolduğu bu kurguda gerçekler çürüyen zindanlara kadar ilerleyebilecek ve biz de bu zindanları tamamen temiz hale getirmeye çalışacağız. Doğal olarak her bölgenin farklı temaları ve oyunda farklı tipte düşmanları olacak. Bu düşman tiplerini yenmek için atılımlarını ezberlememiz gerekecek – onları ezberlemeliyiz. Ezberledikten sonra, sıçrayacaklarından daha hızlı indirebileceğiz.
Ürkütücü ve karanlık bir yapıda karşımıza çıkan bu oyunda farklı yaratıklar ve iblisler olacak. Onları yenmek için çeşitli saldırılar yapabileceğiz ve renkleri geri kazanmaya başlayacağız. Oyunda ilerledikçe farklı karakterlerle tanışıp etkileşime geçebileceğiz. Bu karakterler bize hikaye açısından çeşitli faydalar sağlayacak ve hikayeyi biraz açmaya başlayacaklar. Hikaye hakkında etkileşim kurabileceğimiz karakterler bize detaylı bir aktarım sağlayacak ve çeşitli sohbetler ile bu hikayeyi deneyimleyebileceğiz.
 
 
Aksiyon, macera ve platform ögelerinin yer aldığı bu oyunda yandan görüş kamerası perspektifi olacak. Oyunda kontrol edeceğimiz ve elimize alacağımız karakter ile harika bir maceraya ve aksiyona geçiş yapacağız. Oyunda elimizde büyük bir asa olacak ve bu asa aslında bir çeşit balta – turna da diyebiliriz – ne derseniz deyin. Elimizde bulunan bu uzun balta ile farklı bölgelere ilerleyebileceğiz ve yanımızdaki küçük dost karakter ile birlikte bu düşmanları alt etmeye çalışacağız.
Oyunda farklı zindanlara geçiş yapıp kaleyi keşfetmeye başlayabileceğiz. Karşınıza çıkacak düşmanların ortasında iblisler, yaratıklar ve dahası olacak. Oyunda ilerlediğimiz her bölgede farklı kapıların kilidini açıp yeni bölgelere geçiş yapabileceğiz. Düşmanlara karşı menzilli saldırılar yapabileceğiz, onlara karşı yakın dövüş saldırılarına geçebileceğiz ve daha fazlasını yapabileceğiz. Bu nedenle, bu oyunda biz oyunculara düşmanları yenmek için farklı yöntemler sunulacaktır.
 
 
Oyunda zıplayıp zıplayarak gelen saldırılara karşı kendimizi reflekslerimizle koruyabileceğiz. Karakteri kullanmak ve karakterin mekaniklerini öğrenmek bizim işimiz olacak. Oyunda ne kadar çok zaman geçirirsek mekaniğe o kadar aşina olacağız ve oyunda biraz daha ustalaşmaya çalışacağız. Oyunda ustalaştığımızda düşmanları daha kolay ve etkili bir şekilde yenebileceğiz ve yeni bölümleri kolaylıkla açabileceğiz.
Oyunda olağan düşmanların yanı sıra işveren savaşları da olacak. İşveren savaşları, normal düşmanlara karşı biraz daha güçlü ve karmaşık olacak. Oyunda yanımızda olan küçük karakterli düşmanlara karşı otomatik saldırılar yapabileceğiz ve bunu en iyi şekilde kullanmaya başlayacağız. Sihirli baskınlar da yapabileceğimiz bu oyunda temel baskınların yanı sıra şimşek, su, toprak ve ateşin güçlerinden de yararlanabileceğiz. Elemental güçlerin yer aldığı bu oyunda bu güçleri kullanmak tamamen bizim işimiz olacak. Karşımıza çıkan düşmanlara karşı hangi güç en güzel olacaksa onu kullanmaya başlayacağız.
 
 
Dinamik bir haritanın önümüze sunulacağı bu oyunda kendimizle ilgili çeşitli eşyaları bulup zırhımızı değiştirebileceğiz. Ayrıca hem menzilli hem de yakın dövüş saldırıları yapabileceğimiz oyunda çeşitli kombolar yapabileceğiz ve bunları harmanlayabileceğiz.
Bu oyunda düşmanlara karşı en etkili yolun ne olduğunu bulmaya çalışacağız. Oyunda farklı bölgelere geçiş yapacağız ve bu bölgelerin kilidini açabileceğiz. Oyunda düşmanları temizleyerek yeni alanlara ilerleyip onları imana getirmeye çalışacağız. Oyunda bir yandan kilidini açabileceğimiz kapıları zorlarken bir yandan da sırlarını açığa çıkarabileceğimiz çeşitli gizli geçitler bulabileceğiz. Bu gizli geçitlere ulaşarak birçok sırrı açığa çıkarabileceğiz ve çeşitli eşyalar elde edebileceğiz.
Oyunda farklı görünümler elde edeceksiniz ve onlar gibi giyinebilirsiniz. Örneğin su basmış bir bölgede balık kılığına girerek suda hızlı bir şekilde yüzebileceğiz ve bölümü hızlı bir şekilde geçmeye çalışacağız. Oyunda farklı hayvanların – nesnelerin ve daha fazlasının görünümüne geçebileceğiz. Küçük bir melek tarzı oyunda bize yardımcı olacaktır. Bu yardımcı her zaman yanımızda olacak ve düşmanlara karşı savaşmamızı sağlayacak.
 
 
Yukarıda bahsettiğim özelliklerin dışında müzikler de bu oyunda oldukça değerli olacaktır. Oyunun temeli aslında interaktif bir müzik aksiyon sistemi olacak. Bu kompozisyonlar sayesinde oyundaki düşmanlara karşı daha hızlı gelebileceğiz, gizli ataklar ve özel saldırılar yapabileceğiz. Müzikal saldırılar sırasında düşmanlara karşı daha iyi kombolar yapabileceğiz ve daha güçlü saldırılarla baş etmeye çalışacağız. Oyunda pusuda bekleyen farklı işverenler olacak. Bu işverenlere müzikal olarak saldırabilirsek, onları daha hızlı yenebiliriz.
Özetle oyun biz oyunculara farklı bölgeler sunacak. Oyunda yakın ve uzak mesafe atakları yapabileceğiz. Bize yardım edecek bir yardımcı karakterimiz olacak. Bu yardımcı karakter ile birlikte düşmanlara karşı koyabileceğiz. Oyunda farklı türde düşmanlar ve işveren savaşları olacak. İşveren savaşlarında işverenleri yenmek için müziğin notalarını kullanıp kombo baskınlar yapabileceğiz. Oyunun arka planında müzik, hikaye ve platform sistemi bulunacak. Ayrıca aksiyon sistemi de bu oyunda yer alacak. Oyunda bu dört unsur harmanlanacak ve bize farklı bir deneyim sunmaya çalışacak.
 
 
 
Bu tarz aksiyon platform ve macera oyunlarını seviyorsanız bu yapımıza göz atabilirsiniz. Oyun, 27 Mart’ta Steam üzerinden PC için çıkacak. Oyunun Steam sayfası şu anda açık. Dilerseniz istek listenize ekleyebilir, oyun bittiğinde e-posta adresinize bildirim alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler