Haber

Burdur’da deprem mi oldu? 25 Ocak 2023 Çarşamba Burdur depremi nerede oldu? Burdur’da deprem nerede hissedildi, ne kadar şiddetli oldu?

AFAD ve Kandilli bilgilerine göre 25 Ocak 2023 Çarşamba günü deprem olup olmadığı merak ediliyor. Peki bugün deprem oldu mu? Son dakika: Burdur’da deprem mi oldu? 25 Ocak Çarşamba Burdur’daki deprem ne kadar büyüktü? Merkez üssü nerede? Burdur’da deprem nerede oldu? Merkez üssü nerede? Detaylar burada…

BURDUR’DA SALGIN OLUYOR MU? (25 Ocak 2023)

Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgiye göre, 25 Ocak Çarşamba günü saat 15:37 sıralarında Akdeniz’de Antalya Kaş açıklarında 5,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde ve Burdur’da da hissedildi. Depremin merkez üssü Akdeniz-Antalya olarak belirlendi.

DEPREMİN MERKEZİ ÜSÜ NEREDE?

Depremin merkez üssü Akdeniz – [85.78 km] Kaş (Antalya) olarak belirlendi.

KANDİLLİ SON ZORLUK LİSTESİ

AFAD bilgisine göre, 25 Ocak 2023 tarihinde Akdeniz – [80,82 km] Seydikemer (Muğla)’da 5,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

AFAD SON DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Sarsıntı Daire Başkanlığı Son dakikasallamak haberleri ile vatandaşlara aktüel şok haberleri vermeye devam ediyor.

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesinden takip edebilirsiniz. Burada anlık titreşim analizleri yapılmakta ve en güncel bilgilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu